bibi_adka
autor@kvet1 mäso dam si vela cibuli na olej
Keď je dobre osmazena dam červenú papriku a potom mäso na kocky
Orestujem aby sa to mäso stiahlo aby zostalo šťavnaté
Dam vodu ale iba tak aby prikrilo mäso dam soľ korenie vegetu a necham pomalý dusiť
Postupne ako sa voda odpari doplnim ale po troške lebo keď sa da veľa vody naraz tak nemáš takú šťavu
Potom zahustim trošku skrobom
12. feb 2017
A ta tarhoňa má zaujímavý tvar.máš takú formičku?
12. feb 2017
bibi_adka
autor@slnecnica333 ano to mám iba takú obyčajnú vykrajovacku na linecke cesto😊😊😊😊
12. feb 2017


čo to je?