icon
18 / 147
avatar

jeeej, mam doma kopec doz z mliek Hipp, vyzeralo by to super, tazko sa to robi?

23. sep 2013
avatar

@andry05 nie,nie je to tažke,treba len trpezlivost a odvahu pustit sa do prace.

23. sep 2013
avatar

@bielybenny skusim, mozem sa opytat, to len lak pouzivate ci este nejake lepidlo? a este sa chcem opytat, je ten lak nejaky specialny nezavadny na "kuchynske" pouzitie?

23. sep 2013
avatar

@andry05 ja použivam pamlak a je tam napisane :akrylatovy lak na drevo a detsky nabytok,vhodny na hračky pre deti...tak použivam na všetko iba tento a lepim už iba duvilaxom -modry obal,špecialne lepidla som už mynula a nevidim v tom rozdiel-iba v cene.

23. sep 2013
avatar

@andry05 a ozaj,tu si všetci tykaju...

23. sep 2013
avatar

krásne aj toto..ja som včera tiež robila také ale motýlikové..tie krabičky od mlička sú skvelé..šikulka 🙂

23. sep 2013
avatar

@4motylik4 to som dala foto,aby si videla tu slnečnicovu servitku aj na inom ,mam aj taku ak chceš,daj foto vytvorov ked budeš doma.

23. sep 2013
avatar
23. sep 2013
avatar

@bielybenny pekne maš prepracované aj okraje..a tie slnečnice sú tiež pekné, veselé 🙂

23. sep 2013
avatar

@4motylik4 dakujem,ak chceš,možem prihot aj tuto servitku?

23. sep 2013