bielybenny
autordakujem 🙂 tato je Emičkyna a blond je Lilkyna 😀
24. aug 2015
sú krásne, baby sa určite z nich vytešujú 🙂
25. aug 2015
bielybenny
autor@magda1953 🙂 čo nespiš o takom čase čo si pisala?
25. aug 2015
@bielybenny no veru nie, čítala som dlho knihu asi dve hodiny a stále nič, tak som blúdila po nete -D
25. aug 2015
@bielybenny zubatý mi akosi nevyšiel 🙂
25. aug 2015

a to ja kde som kukala, keď toto som ti nevidela, top bábiky aj tá so svetlými vláskami 🙂 🙂