blanzelina
autor@zofiac co si ale dik...Ved uz sa niekedy stretnime co ty na to?
9. jún 2014
@blanzelina joooj, rada Blanka, rada 🙂
9. jún 2014
blanzelina
autor@zofiac ok tak sa ti ozvem a dohodneme sa papa bl
9. jún 2014
@zofiac co si ale dik...Ved uz sa niekedy stretnime co ty na to?
@blanzelina joooj, rada Blanka, rada 🙂
@zofiac ok tak sa ti ozvem a dohodneme sa papa bl
ty máš stále postavičku ako lusk .... 🙂