icon
1 / 1
avatar

Ja ho už dlho kupujem, ja višnu mám rada

16. júl 2021
avatar

V Kauflande? lebo u nás ešte nič podobné nevidela...🙄

16. júl 2021
avatar

@deti95060810 v KE ho maju tusim vo fajne potraviny, tiez nie kaufland

16. júl 2021
avatar

@mooonika1975 višnu som zatiaľ nevidela u nás... Ale budem sledovať, určite je tiež veľmi chutná. U nás som videla len čučoriedkový

16. júl 2021
avatar

@blondiee83 teraz to pozerám že to je Olma Florián.

16. júl 2021
avatar

@deti95060810 skús pozrieť nie pri jogurtoch (tam nebývajú), ale kde majú pudingy. U nás mávajú vždy len jednu tu papierovú krabicu, kde sú poukladane. Čiže narýchlo si ani nemusis vsimnut

16. júl 2021
avatar

Ano aj mne chuti. Taky lahodny je. Mala som aj malinovy, vynikajuci

16. júl 2021
avatar

@mooonika1975 toto je Olma Cavalier

16. júl 2021
avatar

@blondiee83 hej hej, vidím, že majú rôzne názvy 😍 vyskúšam, Olmu milujem

16. júl 2021
avatar

@mooonika1975 je uuuzasny, vyskúšaj

16. júl 2021
avatar

Moja mamina si ho nevie vynachváliť aj jej veľmi chuti hovorí že to ma namiesto zákusku.

16. júl 2021
avatar

aj ja Olma alebo Valaska ale len cisto biele

16. júl 2021
avatar

Nedávno menili obal, ale stále sú rovnaké, kupujem už roky, hoci do kaufu chodím tak 3x ročne 😁 vidím ze sú nové príchute, musím zbehnúť 😋

16. júl 2021
avatar

Súhlas, najlepší je pomaranč v čokoláde 👍

16. júl 2021
avatar

Kupujem ho uz dlho, aj manzel sa nan naucil.. 😁😆 za mna ten vlasky orech a javorovy sirup je uplna pecka 🤩 ale aj pomaranc a cokolada, tiez aj citronovy "číz".. o a este cucoriedkovy 🤤

16. júl 2021
avatar

@tosaneda čiže všetky 😂

16. júl 2021
avatar

@mon8060 😄.. napriklad jahodovy za mna nie 🙈😅

17. júl 2021
avatar

dík za tip, fakt je to dobrota 🙂

6. aug 2021
avatar

Ja som si tento tvoj príspevok ulozila a dneska po 100 rokoch v Kauflande som ho hladala a nenašla..😭a tak som sa tešila . Aspon som ho medzi jogurtami nevidela.

16. aug 2021
avatar

ja som ho zbadala tak hned bol v kosiku, a fakt bol vyborny, bol oproti jogurtom v inom regale

20. aug 2021
avatar

Ja lubim slany karamel a cheesecake

5. okt 2021
avatar

@zanet266 no dosť skoro ti odpisujem, prepáč, zrejme som si nevšimla upozornenie...on je medzi pudingmi

5. okt 2021
avatar

@bellamamma oni sú všetky úžasne

5. okt 2021
avatar

@blondiee83 Inak výborné podobné jogurty má aj LIDL. Volajú sa Pochúťka. Ja nie som veľkým zástancom spomínaného raťazca, ale tieto sú skutočne bomba. Čokoláda- pomaranč, čokoláda- čerešňa, čokoláda karamel, čokoláda- banán a pod.

16. feb 2022
avatar

@blondiee83 ja vám odporúčam tento vaječný likér, Selce. Kupujem v Nitrazdroji, videla som aj v Tescu.
Ten Olma Cavalier som ešte nemala, vyskúšam.
Vďaka za tip 👍.

22. mar 2022
avatar

@isabellaa Dakujem velmi pekne za skvely tip, vyskusam 🙂

22. mar 2022
avatar

@jasmine2 Super, sem tam do Lidla zajdem - vyskusam aj tie. Dakujem

22. mar 2022