Bavorsky farbiar😀uzasna rasa
25. okt 2018
Bavorsky farbiar, my sme mali takekho najlepsi pes na svete. Aj ja by som este takeho chcela.
26. okt 2018
@05ada my mame uz druheho..pred tymto sme mali 12 rokov fenku..ineho sme ani nechceli
26. okt 2018
Moj oco je polovnik a na vysoku zver ma bavorskeho farbiara. Krasny, inteligentny pes...tak nech si ho dietky pekne uzivaju 🙂
26. okt 2018

Ten je ako nas dino v malom vydani😂😂😂