icon
1 / 1
avatar

Susila mi sestra....zavrela do pohara....cez zimu super caj so sipkami...😉

2. nov 2018
avatar

Kompót nakladané v sladkom náleve

2. nov 2018
avatar

svokra ich tak poloususila, mame ich v mise a postupne vyjedame...stale trosku makke ale trpke nie su vobec.

2. nov 2018
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Ja som pila u známych trnkovicu

2. nov 2018
avatar

Zaliať vodkou😍

2. nov 2018
avatar

Ka som za mlada pila vino a bolo super.

2. nov 2018
avatar

My mame aj v mrazaku a su super 😊

2. nov 2018
avatar

U nas sa momentalne susia na radiatore a druha cast sa luhuje v palenke na trnkovicu

2. nov 2018
avatar

ja som jedla aj dzem s nich 🙂

3. nov 2018
avatar

susim

5. nov 2018