Kompót nakladané v sladkom náleve
2. nov 2018
svokra ich tak poloususila, mame ich v mise a postupne vyjedame...stale trosku makke ale trpke nie su vobec.
2. nov 2018
Ja som pila u známych trnkovicu
2. nov 2018
Zaliať vodkou😍
2. nov 2018
Ka som za mlada pila vino a bolo super.
2. nov 2018
My mame aj v mrazaku a su super 😊
2. nov 2018
U nas sa momentalne susia na radiatore a druha cast sa luhuje v palenke na trnkovicu
2. nov 2018
ja som jedla aj dzem s nich 🙂
3. nov 2018
susim
5. nov 2018

Susila mi sestra....zavrela do pohara....cez zimu super caj so sipkami...😉