brunila
autor@acverenkarova je to kakaový korpus,plněný pařížským krémem a politý ganache.Kuličky jsoun také z ganache ,které po ztuhnutí tvaruji a obaluji v kakau.Jsou famózní,jen se v puse rozplynou.Ganache asi znáš,pokud ne,napiš.
11. nov 2013
@brunila nepoznám,ja nepiekavam len koláče také čo sa vyleje na plech.nemám takú trpezlivosť,hlavne keď som mala deti doma sa mi nikdy nedarilo...teraz som si povedala že musím skúšať aj takéto veci.keď sa nepodarí skúsim viac krát 🙂
11. nov 2013

Vyzerá fantasticky.Bolo by možné pridať recept? 🙂