icon
1 / 1
avatar

Annu Kareninu som si kúpila ešte počas VŠ v antikvariáte. Síce v češtine, ale za euro, tak reku zvládnem aj po česky. Bože, až keď som začala čítať, tak som zistila, že to bola nejaká stará čeština, samé české archaizmy...., bolo to nejaké staré vydanie. Akože prečítala som ju celú (1000 strán) ale mala som čo robiť 😀 veľmi ťažko sa to čítalo a ešte tých milión postáv s podobnými menami. Kým som sa zorientovala, kto je komu čo, tak som bola snáď na 500. strane 😀

5. máj 2026