Orechovníky
buxy
autor@ddaassuullaa náhoda, keď sa lepšie pozrieš, aj moje po okrajoch začali praskať.
Ale zistila som, že sa mi to stáva, keď je tenšie cesto a veľmi vyhriata rúra. Keď prudko naskočia.
14. mar 2020
@buxy dakujem, skusim nechavat hrubsie cesto. Ja ho vzdy uuuplne natenko, skoro ako strudlu
14. mar 2020

Preco preco preco ich mas take nadherne? 👌👍 mne vzdy popraskaju😅 je to asi skor nesikovnostou (mojou) ako rcp, ze? 😅