icon
1 / 1
avatar

Tieto máme aj my radi. Podľa ktorého receptu pečieš Ty?

12. apr 2021
avatar
12. apr 2021
avatar
12. apr 2021
avatar

Aha, nevedela som, že to sú obyčajne rožky. Ja pečiem tzv. pivec alebo pivné rožky zo stránky bonvivani, s kvaskom. Sú presne tak stočené.

12. apr 2021
avatar
buxy
autor

@barrilla oni ešte krásne podkysnú, neostanú také tenké, v ďalšom príspevku sú už aj upečené

12. apr 2021