Vyzerá to uzasne
15. nov 2020
Aj ja poprosím recept 😊
15. nov 2020
Aj ja poprosím recept ☺️
15. nov 2020
Receptík si prosím 😊
15. nov 2020
Mňam
15. nov 2020
Recept prosím 🤤
15. nov 2020
Aj ja by som poprosila recept 🙂
15. nov 2020
15. nov 2020
.
15. nov 2020
16. nov 2020
aj ja 🙏
16. nov 2020
16. nov 2020
buxy
autorDievčatá, recept na ten základ je u mňa v albume (varenie pečenie) pod niektorým z cheesecakov. Robím stále dookola ten istý, len obmieňam vrch, prípadne dochutím bielu časť.
A tento vrch je úplne jednoduchý - lotus nátierka ( mala som chrumkavú verziu s kúskami keksíkov) roztopená v mikrovlnke, aby sa dala rozotierať.
Na to som nasekala oriešky v mede a soli, nechala spolu stuhnúť.
Inak v Lidli majú niekedy podobnú nátierku, so škoricovou príchuťou, ak by ste nezohnali Lotus. Chuťovo je to to isté.
A tiež v Lidli majú zmes orieškov (arašidy, kešu,...) salt & honey už hotové, ochutené, len posekať.
16. nov 2020

Receptík poprosím 🙂 😘