mňa až naplo, keď som si predstavila tu chuť dokopy🤪
cakam, kedy to niekto napise ze je to obrazok AI😅
@galioska tak aby si sa rychlo dockala... je to AI 🤓😂
@larinka552 no ved preto, uz som sa zlakla, ze len pri mojom obrazku sa potreboval niekto odreagovat, ked uz ma tak nudny zivot😛🤣
Malo by to byť označované už v popise fotky, že je to AI generated, ale tak za a) je to hodne vidno a za b) nie je to nejaký oficiálny profil (firmy napr. )
Presne tak co tam nas po pistaciach
@deninka233 no neviem neviem tým za a) by som si nebola taká istá, zachvíľu tu niekto možno napíše "poprosím recept" 🤭
Tu klobasovu by som aj vyskusala ale na tu uhorkovu by som nemala odvahu.
Ale mohlo by to uspiet ak by si niekto otvoril stanok s takou cokoladou pred tehotenskou poradnou.😀
@andreatytler ideálne klobásovú zahryznúť uhorkovou 😂a vybavené ✓
@buxy 😀 dobre.


Ci pána, toto by nemuselo byť zlé. 🫣😅