Ja som toto čudo ešte nepiekla a asi ani nebudem, ale zjedla by som 😁
6. máj 2020
buxy
autor@lucindamax pribehni ešte trochu máme 😂
6. máj 2020
Ja som este nejedla,nepiekla 🤣
6. máj 2020
Tiež som si najprv myslela, že do toho sa mi nechce púšťať, ale nie je to azz také zložité, ako sa na prvý pohľad zdá 🙂 Ja to teda vyskúšam a zapojim aj syna, on také rád :D
6. máj 2020
Ja som vyskúšala a bolo to fantastické, nam moc chutilo.
6. máj 2020
Dievčatá co to je? A receptik môžem poprosiť?
6. máj 2020
My ho robíme už veeeľmi dlho a veeeľmi pravidelne 😄 náš obľúbený 🤗
6. máj 2020
Nejaký tip ako to urobiť bez orechov? Dcérka je na ne alergická 😔 ale deti škoricu miluju
6. máj 2020
@junovciatko tak orechy vynechát , dať len škoricu 😉
6. máj 2020
@karamelka1001 okí, vyskusam
6. máj 2020
@junovciatko na mojom blogu mám v komente recept, v tom mojom niesú orechy...
7. máj 2020


Ale je vyborny, aj ja som skusala 😛