Ja mam tento strieborny dazd na okne na prizemi a tiez uz je skoro po zem. 😀
3. sep 2024
Kde ste to kupovali KRÁSNE
3. sep 2024
Krásne 😊
3. sep 2024
Mne to uplne uschlo tento rok. Neviem ci vela slnka ci co. Paradne mas
3. sep 2024
@gypsomilka aj mne vyschlo
3. sep 2024
buxy
autor@gypsomilka mám to takto v polotieni, na plote ku susedom.
4. sep 2024
Veľmi pekné!
4. sep 2024
ako anjelske krídla
5. sep 2024

Waw to je krásne