Pekná premena 😍 ale predsa by som tam nejaké kresielko dala - vytiahnuť knihu z knižnice a uložiť sa s ňou do neho 😉
9. okt 2021
Môžem sa opýtať odkiaľ sú tie vrchné dosky na schodoch? Dakujem 🙂
9. okt 2021
Aj mňa by zaujímali tie dosky z čoho su😊
9. okt 2021
👍👍👍👍
9. okt 2021
Super to vyzerá👍🏼👍🏼👍🏼. Tie dosky by aj mna zaujímali. Tiez mame takyto retro stýl🙂🙂🙂 a chcelo by to malu zmenu. Dakujem.
9. okt 2021
Krásna premena, vkusné, jednoduché na údržbu. Psíkovi by som dopriala aspoň koberček 😉
10. okt 2021
Aj my máme také tmavé schody aj podlahu. A už by som to vymenila za svetlejšie. Vseeeetko natom vidno 🙈 Ale máte to krásne. Pekná zmena 😉
10. okt 2021
Krása 👍
10. okt 2021
Krásne a vkusné 👍🏻🙂
11. okt 2021


Super sa podarila 👍