icon
2 / 2
avatar

Dobra kaloricka bomba😁

13. nov 2020
avatar

Vo vnútri je len tvaroh?

13. nov 2020
avatar
buxy
autor

@luciannka83 👍 áno, moji puberťáci sú vo vývoji a raz za čas potrebujú aj sladké na raňajky, aby ich šunka neomrzela😉

@lufa11 áno tvaroh ochutený vanilkovým cukrom a obalené a opečené ako chlieb vo vajci potom vyváľané v škoricovom cukre

13. nov 2020