icon
1 / 1
avatar

To je tam nejaka salama?

14. júl 2020
avatar
buxy
autor

@mirage kurací nárez ("musím sa obetovať" 😅 a dojesť ho za deťmi, lebo ho nedojedli na raňajky)

14. júl 2020
avatar

@buxy och.. to nevyzera chutne, ale.. vasa vecera 😊

14. júl 2020
avatar

"Za detmi"ani pred detmi tu salamu uz nejedz

14. júl 2020
avatar

Ak chces do budúcna spotrebovať takýto typ sunky, veľmi super je nakrájať ju na pásiky, takisto na pásiky papriku a rajčiny a zmiesat s tatárskou. Je to geniálna večera. Len rob vždy čerstvé, lebo rajčiny pustia veľa vody.

14. júl 2020
avatar

@mirage ja vôbec nekupujem ani salámu, párky, sepekačky ani nič podobné čo je mleté lebo známej brat tam robil a pochválil sa výrobou,,, okrem 98 %šunky

14. júl 2020
avatar
buxy
autor

Och, aká odborná diskusia sa tu strhla. Človek by ani neveril 🤔, že toľko výživových poradkýň sa chytí jednej peknej nevinnej farebnej fotky. Akoby sme to jedli 5 x denne celý rok 😅 a nič iné...
No, tak úprimne ďakujem za všetky odborné rady a sľubujem, čestné pionierské, že už sa nikdy nepozriem, nedotknem, ani neochutnám ten nezdravý falat mäsa.
(A to ani pred deťmi, ani za deťmi, ani vedľa, ... ani... ani. Čestne sľubujem ✌️😁)

14. júl 2020
avatar

Páni moji, dráma kvôli kuraciemu narezu 🤦...
Dobrú chuť prajem 🙂

14. júl 2020
avatar

@buxy s humorom 😊

14. júl 2020