
4 / 10
prve kupanie
Aj my sa pripájame k blahoželaniu a Tobiaskovi prajeme veľa,veľa zdravíčka....Máme doma taktiež Tobinka,ale už trošku staršieho.
31. aug 2010
ten je nadhernýýýýý 😀
aj ja si predstavujem,taketo krasne babo,že budem mat 😀
8. nov 2010
jeeeej, tak aj ty to už máš za sebou, blahoželám, malý je zlatučký, nech je zdravučký Tobiasko 🙂