
2 / 10
Troska si pospinkam
no jaky je peknucky....jeeej anjelicek...🙂
8. nov 2010
tak toto je nadherne dačo krasnučky chlapček 🙂
8. nov 2010
chantal21
autor@chrenkovae Dakujeme
8. nov 2010

no jaky je peknucky....jeeej anjelicek...🙂
tak toto je nadherne dačo krasnučky chlapček 🙂
@chrenkovae Dakujeme
krásny je anjelik 😀 a červenú šnúročka je super !!!