
1 / 10
Anjelik nas malicky
len ho pomojkat 🙂
8. nov 2010
aky je rozkosny🙂
10. nov 2010
moooooje krásne 🙂) na zjedenie- cmuk
2. dec 2010
krasnucky chlapcek... taky nadherny anjelik 🙂
8. jan 2011
joooj v týchto overalíkoch sú detičky také krásnučké! 🙂 aj medzi plyšákmi by sa stratil :D
8. jan 2011
aký je krásny... aj moj tobiasko bol taky macko sladučký !!!
9. jan 2011
nadherny anjelik 🙂