
18 / 29
Kikuško s babkou
claudia821
autormám ju odtialto z bazaru... 🙂))
26. okt 2012
ahoj. citala som tvoju otazku vo fore a velmi sa tesim, ze vidim fotky krasneho krpceka. 🙂 ako to nakoniec dopadlo s babkou? 🙂
3. máj 2013
claudia821
autor@p4 ahoj 🙂 dakujem mame sa super,žijem s malym s rodičmi a sme šťasntí a zdraví hlavne 🙂
4. máj 2013
jeeej odkial mate taku krasnu supravicku? ja nieco zhnanam pre drobceka taku teplakovu ale neviem kam sa vybrat na nakup 🙂