ovečka moja malinká ♥
dabon
autor@yaska135 nech sa ľúbi 🙂 http://www.repeatcrafterme.com/2013/04/crochet-...
29. okt 2013
kráááásna je a Isabelka este krajsia 🙂
3. nov 2013
nadherna 🙂 aj bambulka aj ciapocka 🙂
17. nov 2013
dabon
autor@martina.hedmegova díííík 🙂
17. nov 2013
kraaasna, aj ciapka, aj bambulka🙂
prosim ta, nepochopila som ako sa v tomto vzore pridava, ako dostanem placku potrebnej velkosti? dakujem
22. dec 2013
zamilovala som sa 🙂 Nedala by sa objednať takáto ale pre chlapčeka trebárs biela so sivým alebo s modrým uškom ? ďakujem
17. feb 2014
Kludne rada pockam
17. feb 2014
To je zlateeee 🙂
7. aug 2015

jeeej a navodik maju? dikiiii