icon
4 / 734
Takto ma naši ušiaci čakajú každý večer pred spálňou dúfajúc, že ich pustím do perín :)
avatar

a nepustis? 🙂)))

14. júl 2017
avatar
dabon
autor

@susy5 niekedy áno, keď je chlap v nočnej :D Keď bol kocúr sám, častejšie som ho pustila, celý šťastný vždy, ale tá biela nevie spať, najskôr musí dve hodiny robiť buchot, tak ich vždy po pár minútach vyhodím :D

14. júl 2017
avatar

@dabon 😝 macky su masky 🙂))

14. júl 2017
avatar
dabon
autor

@susy5 😂 kto s mačkou nežil, nevie o čom sa bavíme 😝

14. júl 2017
avatar

@dabon Ta nasa vstava o 5 rano a robi tour de france cez cely dom😂🙈

6. nov 2017
avatar
dabon
autor

@pslahorova 😂

7. nov 2017
avatar

strašne sú zlaté!!!!

7. nov 2017