Ale rodicovsky nic..
6. okt 2016
sa mate teda ☺
6. okt 2016
jeeej konečne viem na čom budem, no je síce pekné že prvý pollrok to bude fajn ale čo ďalších dva a pol roka, nato tento štát nemyslí. hlavne nech sme zdraví.
6. okt 2016
dada000
autorBabulky az od roku 2017 to plati a este by to malo ist trosku hore 🙂
6. okt 2016

A to uz ked mam matersku tak to upravia,ci plati len pre tie,kt.budu mat drobca v r.2017?