icon
1 / 1
avatar

Ja keď si predstavím, ako mám všetko od pečenia totálne zaprskané... Tento level čistoty nedosiahnem nikdy.
Inak, mňam 😋👍

27. aug 2024
avatar
dadia
autor

@nadiabea práve preto to robím v letnej kuchynke

27. aug 2024
avatar
dadia
autor

@nadiabea keby to mám smazit doma a hlavne v tomto teple,tak by som si to rýchlo rozmyslela

27. aug 2024
avatar

ja som tiez robila, vcera vecer ked uz nebolo tak teplo. Inak milujem ked zavaram cez tieto horká. 😀 ale letnu kuchynku este nemame, tak musim vydrzat.

27. aug 2024
avatar

Letná kuchyňa je bomba vec, raz si ju zariadim 👍😂 potím sa v kuchyni ako 🐷 teraz, včera som robila palacinky z litra mlieka, skoro som sa uvarila pri tom 🥵

27. aug 2024
avatar

Ja len v rúre pečiem. Oveľa chutnejšie, menej mastné. Asi si spravím, keď prídem dnes domov. Mňam! Dlho som nerobila.

27. aug 2024
avatar
dadia
autor

@ivanakal miluješ naozaj? Alebo to mala byt irónia?

27. aug 2024
avatar

takto to mam na sk a planujem aj v uk. Smradlave,,, jedlo sa bude robit vonku😄🫣

27. aug 2024
avatar

@dadia zabudla som dat do uvodzoviek 😄 ironia

27. aug 2024