icon
28 / 163
avatar
13. sep 2018
avatar

Toto uz dlho obzeram v lekarni ci kupit ci nie...sa mi zda vela 12€. Necies prosim porovnat ci je taka ista resp. ako si spokojna s touto?

16. nov 2018
avatar
dadka_k
autor

@jarus21 je taká ista ako z lekarne. Som maximálne spokojna

16. nov 2018
avatar

Ako sa to prosim ta pouziva ? Dakujem

13. máj 2019
avatar

@dadka_k aha dakujem a nie je to neprijemne viem pouzit aj pri detoch?
A co tam davala do toho ?

14. máj 2019
avatar
dadka_k
autor

@zmrzlinkams pre mna ako dospelého to nie je nepríjemne. Určite lepšie ako keď som kedysi preplachovala nos klasicky. Aj deti to používajú, no môj to zatiaľ nedá.

14. máj 2019