Toto uz dlho obzeram v lekarni ci kupit ci nie...sa mi zda vela 12€. Necies prosim porovnat ci je taka ista resp. ako si spokojna s touto?
16. nov 2018
Ako sa to prosim ta pouziva ? Dakujem
13. máj 2019
14. máj 2019
@dadka_k aha dakujem a nie je to neprijemne viem pouzit aj pri detoch?
A co tam davala do toho ?
14. máj 2019
dadka_k
autor@zmrzlinkams pre mna ako dospelého to nie je nepríjemne. Určite lepšie ako keď som kedysi preplachovala nos klasicky. Aj deti to používajú, no môj to zatiaľ nedá.
14. máj 2019

Nosová konvička
http://s.aliexpress.com/QrMZVVnQ