Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
avatar
dakota404 založila diskusiu
17. máj 2026    

Skúsenosti s práčovňou Wash & Go Laundromat v Trnave

Ahojte. Má tu prosim niekto skúsenosti s práčovňou Wash & Go Laundromat v TT. Ako to tam funguje. Potrebovala by som vyprať veľké podušky zo sedacej súpravy,ktoré slúžia namiesto opierky. Ďakujem za

avatar
dakota404 založila diskusiu
22. feb 2026    

Sérum na riasy Derma Paris od Sensefit

Má niektorá prosím skusenost s Derma Paris Sérum na Riasy od Sensefit.

avatar
dakota404 založila diskusiu
17. feb 2026    

Darčekové nápady: drevené hodinky na výročie

Ahojte. Idem si po radu. Chcem počuť viacero názorov. Za každý názor budem povďačná. Syn tento rok oslavuje tridsiate narodeniny a keďže má rád hodinky, jedny by sme mu aj my chceli venovať. Sú skôr n

Želám všetkým krásnu 2.adventnú nedeľu.

(2 fotky)

Blíži sa ten najkrajší čas pred vianocnami, čas adventu.

(2 fotky)

Zdravím, prosím má niektorá skúsenosti zo stránkou,, shop.factorysale2021.com"

Jar zavítala už aj k nám...

Ahojte žienky ,na dotaz. Syn si zakladá svoju domácnosť a keďže bude mať meniny radi by sme mu s manželom , kúpili hrnce ,sadu hrncov. Predsa len je to väčšia položka ,tak sa rozhodujeme aké. Ja mám celo nerezové ale tie sú náročné na údržbu. pozerali sme BERLINGERHAUS alebo SOLINGEN. Poprosím vaše skúsenosti ,alebo nejakú inú alternatívu. Ďakujem za každú odpoveď 🙂

A je tu.....