icon
22 / 383
avatar

Ahoj.mozem sa spytat aku znacku gelov pouzivate? Dik jana

22. mar 2014
avatar
dami26
autor

myslite farebne?

22. mar 2014
avatar

Hej farebne,aj tento perlotovo biely sa mi paci😊

22. mar 2014
avatar
dami26
autor

farebne su mpk,nemecke,kupovane z fb,ten svetly je slaboruzovy,ale na fotke nie je vidiet

22. mar 2014
avatar

Ok pozrem to,dakujem pekne,ja robim nechtiky 5 rokov,mam podobny styl ako vy...krasna praca😉

22. mar 2014
avatar
dami26
autor

@juraska28 dakujem 🙂

23. mar 2014
avatar

neviem to nájsť na tom FB ☹

23. mar 2014
avatar
dami26
autor

@juraska28 Al nechtove sialenstvo

23. mar 2014
avatar

To som nasla ok,dakujem pekne

23. mar 2014
avatar
dami26
autor

ked chces,tak sa popnahlaj,dnes robi kocka objednavku,potom zas neviem kedy,neda sa objednat od nej hocikedy,len ked zahlasi,ze ide objednavat,nad albumom mas stale datum
@juraska28

23. mar 2014