icon
1 / 1
avatar

Mam chlapceka bude to podobne odfotim ti?

20. jan 2021
avatar

@1357 ano,dakujem 😉

20. jan 2021
avatar
20. jan 2021
avatar
20. jan 2021
avatar
20. jan 2021
avatar
20. jan 2021
avatar
20. jan 2021
avatar
20. jan 2021
avatar

@1357 ďakujem veľmi pekne 😘 škoda že na nete sa nedá pozrieť aj obsah knih

20. jan 2021
avatar
20. jan 2021
avatar

@dana1410 nemas zaco prepac fotila som normalne netuaim preco mi ich hadzalo do boku 🤦‍♀️🤣🤣🤣

20. jan 2021
avatar
20. jan 2021
avatar

@1357 to všetky foto tak robí poslednú dobu, ze ich otáča, ale to nevadí. Ďakujem ešte raz 😘

20. jan 2021
avatar

Odkiaľ ideš objednať, prosím? Po tejto pokukujem aj ja 🙂

20. jan 2021
avatar

Ak chcete, ja mam dievcatko... 😉 Ale predpokladam ze to bude to iste len v ruzovom

20. jan 2021
avatar

ja tú knihu mám, tiež kupovanú cez net a už by som vybrala inú.. viacero vecí obsahovo sa mi tam nepáči.. je to celé v jednom tóne, ružové, kolonky typu "titulky novín z dňa kedy sa dieťa narodilo", atď.. nehovorím, že je zlá.. je to taký old school by som povedala.. nič nápadité.. ale tak je to veľmi individuálne, niekomu sa to páči práve také..
nedávno som vyberala sestre pre neterku a vybrala som túto.. je krásne ilustrovaná, zaujimavá v porovnaní s touto.. a prelistovala som asi všetky, čo mali v kníhkupectve..

https://www.pantarhei.sk/knihy/partnerstvo-a-ro...

20. jan 2021
avatar

@lucy_liu_19 knižku som objednávala z Gorila.sk 🙂

20. jan 2021
avatar

@teri29 dnes som ju videla na "živo" kamoška ju ma tak som prelistovala, takže už viem ako vyzerá, ale ďakujem za ochotu 😉

20. jan 2021
avatar

@pitr5 ja som chcela inú, ale ta už je všade vypredaná preto som pozerala na túto

20. jan 2021
avatar

@lucy_liu_19 a už som ju aj objednala, a už písali, že ju posielajú na poštu tak som rada, že tak skoro vybavujú objednávky takže odporúčam cez nik kúpiť .... to len také malé info o tej stránky ak by si chcela objednávať cez nich 🤣

20. jan 2021
avatar

@dana1410 Si zlata, velmi pekne Ti ďakujem 💖

20. jan 2021
avatar

@lucy_liu_19 😘 ďakujem, a vôbec nie je začo rada som pomohla 😉

20. jan 2021