icon
avatar
danka1328
27. sep 2015

Drobček

avatar

Nechcem. Byt dotierava ale prečo si tie vecicky nenechas pre synčeka

16. okt 2015
avatar

@silvinka000 to su uz vytriedene ... ja som si skoro vsetko kupila nove a teraz ku koncu mi kazdy donasa veci po svojich detickach ze ked chcem mam si nechat a ked nechcem mam ich niekomu darovat =) a kedze ja mam vsetko nove a mam toho fakt dost vela tak tieto mozno niekomu pomozu =) nechcem ich dat k bedni.... lebo viem kde by skoncili =)

16. okt 2015
avatar

@danka1328 sestra má chlapčeka ktorý má mesiac pomohli by jej noto by sa muselo zasielať poštou

16. okt 2015
avatar

poslem ich aj postou ale na vase naklady

16. okt 2015