danka1328
27. sep 2015
Drobček
danka1328
autor@silvinka000 to su uz vytriedene ... ja som si skoro vsetko kupila nove a teraz ku koncu mi kazdy donasa veci po svojich detickach ze ked chcem mam si nechat a ked nechcem mam ich niekomu darovat =) a kedze ja mam vsetko nove a mam toho fakt dost vela tak tieto mozno niekomu pomozu =) nechcem ich dat k bedni.... lebo viem kde by skoncili =)
16. okt 2015
@danka1328 sestra má chlapčeka ktorý má mesiac pomohli by jej noto by sa muselo zasielať poštou
16. okt 2015
danka1328
autorposlem ich aj postou ale na vase naklady
16. okt 2015






















Nechcem. Byt dotierava ale prečo si tie vecicky nenechas pre synčeka