Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
danulicek
Správa bola zmenená Dnes o 11:33
Posledný článok v tomto týždni dopísaný, pracovný stôl relatívne uprataný :innocent: A hor sa domov na druhú šichtu, kde po týždni nového školského režimu „padla bomba“ :pray:

Inak, v práci mi od pondelka robí spoločnosť nový „kamarát“ - vonný set Profissimo, ktorý som dostala v rámci #test_dm26 . Výrobok poznám už dlhšie, používam ho aj doma, no keďže mi kuriér priniesol balík do práce, potešila som aj našu redakciu :grinning: O to viac, že vôňa s názvom Kúzlo sviežosti priniesla k nám naozaj sviežosť po tých každodenných plackách so slaninou od kolegovho stola (tie neprebilo doteraz nič, z čoho by nás však nebolela hlava) :joy:

Samozrejme, najviac vonia u mňa na stole, ale príjemnú nevtieravú vôňu cítiť v celej miestnosti. V porovnaní s drahšími setmi inej značky, Profissimo narobí za cenu 2,99 eur veľa parády aj v domácnosti :thumbsup:

A tak mi napadlo, na akú arómu z jedla máte vyslovene alergiu? :pray: Ja na tie placky, odkedy pracujem - hoci pred časom by som za ne asi aj "vraždila" :grinning:
Zobraz celú správu