ALBÁNSKO
darabka
autoráno...more je krásne...a teplé... 🙂, ale aj rýchle sa zvažuje keďže je to dosť hornaté...a je tam veeeľa farebných rybičiek...preto deti stále šnorchlovali...🙂
23. sep 2015
krásne more, na albansko by som to v živote netipovala 🙂
24. sep 2015
skoro ako v Chorvátsku 🙂 hehehe...pekne pekne ste sa mali
24. sep 2015

teda neverila by som, aké je albánsko krásne, velmi čisté more, však?