BUTRINT - chlapci sa strašne na výlet tešili...sú presne v tom veku čo ocenia pamiatky.. :)
darabka
autora tak vyzerajú na každej fotke keď sme boli v Benátkach....nezabiješ ich.. :(
23. sep 2015
😀 super
24. sep 2015
😀 Podareni 🙂
19. feb 2016
náš syn sa tu tváril podobne 🙂
19. aug 2016
😀😅 .... som sa tak dobre zasmiala, až sa za brucho chytám.... ja mám doma tiež jednu 14-tku, a teda ksichty veľmi podobné.... 🙂
3. júl 2017

hej, vyzeraju tak 😀