Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
dazdovka
26. aug 2018
Toto sa prosim ako pouziva? V navode je ze zakryt plecia uterakom, nastriekat vlasy, ale o rozcesavani ani paru... To co za zazrak som kupila, nemam ziadne skusenosti so suchym samponom, pouzivate tento konretny niektora?
Zobraz celú správu
dazdovka
Správa bola zmenená 27. jún 2018
Dnes je to na den presne 68 rokov, čo popravili Miladu Horákovú - ženu, matku, manželku, právničku a političku, ktorú politický systém v komunistickom Československu po vykonštruovanom súdnom procese, obivnil z velezrady a bol vynesený rozsudok smrti. Tento súdny proces bol natáčaný a po páde komunistického režimu ho dávali v 1990-tom v telke, pozerala som to a velmi ma zasiahol jej principialny postoj, moja najvacsia hrdinka <3 cest jej pamiatke.
Zobraz celú správu
dazdovka
14. máj 2018
Ked je muz na sluzobke a mne sa dari doma zosuladit kolektiv, presne takto sa citim :heart_eyes:
https://www.youtube.com/watch?v=j5iulC1h7_A
Zobraz celú správu
dazdovka
26. apr 2018
Baby co mam robit, idem kadernicke na strihanie, myslela som si, ze dieta (1,5r.) bude zatial spat v kociku, ale nehrozi, rano si dlhsie pospala, co mam robit, ako to spravim?
Zobraz celú správu
dazdovka
10. apr 2018
Rasca ozila a stipe. Co je to za zvera, poznate to niekto? Vidim ich doma skoro kazdy den, su mensie ako tie mrnave mravce faraonske a stipu nie tak, ze by isli za krvou, ale maju jed, ktory vypustia z ust, alebo zihadla...
Zobraz celú správu
dazdovka
15. dec 2017 Čítané 85x

Taaaak, už mám za sebou dva týždne testovania vzpružujúceho séra od Vichy a môžem sa podeliť o svoje dojmy :slight_smile:

Nie každý deň bol ideálny, aby som skompletizovala faktory, ktoré mohli pôsobiť na moju pleť, väčšinou to bol klasický nedostatok spánku, takmer celý deň doma vo vykúrenom priestore, pár hodín na ostrom decembrovom vzduchu a hormonálne výkyvy súvisiace s reprodukčným cyklom, čo vám poviem, zvädnutá pleť, rozšírené póry, šedastý nádych pokožky (ja nefajčím, ja kojím), zopár vrások a pár dní postpubertálnych ergo PMS vyrážok. Bežne si na to dávam, čo doma mám - vodu, uhorku, maslo karité, ružový alebo kokosový olej, doplním vodu aj zvnútra, jem veľa ovocia a zeleniny (jablko, mrkva, cvikla na kilá), nestačí to na všetko, privítala by som, aby mal deň 30 hodín a aby potreba spánku u mňa klesla na nulu, aby som si mohla dopriať nejaký odborný wellness pre pleť. 

Táto vecička je ideálna pre minimalistov, nebabrať sa, nerozmaznávať, úplne postačí pár kvapiek vklepať do tváre a ideš, toto je presne to, prečo som sa prihlásila do testovania, to čo vyhovuje môjmu životnému štýlu. 

Malá fľaštička s kvapátkom má pekný dizajn, tmavé sklo zabezpečuje, aby obsah vplyvom slnečného žiarenia nestrácal na kvalite, podľa popisu obsahuje 15% čistého vitamínu C, vitamín E, extrakt z borovice prímorskej a fragmentovanú kyselinu hyalurónovú. Vôňa je prirodzená, nie je to parfumované a pripomína mi trošilinku pomarančový ocot. 

Používa sa ráno, alebo večer, nanesením 4-5 kvapiek na tvár. Zozačiatku som mala tendenciu hasiť ním lokálne problémy, áno mám vrásky, vklepem to poriadne do nich a budem sledovať ich hĺbku, ale akurát som si privodila červené vyštípané fľaky na týchto miestach, ktoré ma v podstate zlou technikou nanášania donútili zmeniť taktiku. Keďže sa jedná o silno koncentrované sérum a chcem mať pleť jednoliato vypnutú a vzpruženú, nakvapkala som si do dlane 6-7 kvapiek a rozotrela po celej tvári a dekolte. To už bolo lepšie, síce mierne štípanie bolo, ale po akademickej štvrťhodinke žiadne fľaky, napnutá pleť, svieži nádych, ryhy menej hlboké a líca také svieže, pevnejšie. 

Párkrát denne som skontrolovala v zrkadle, ako sa to vyvíja a celkom sa začali napĺňať moje očakávania, stále ten efekt cítim, aj vidím (ikeď už postupom času sa presúva slnko k inému zrkadlu a v ňom vidím aj ďalšie nedokonalosti mojej pleti, ktoré zanedbávam, nabudúce by som sa mala prihlásiť na testovanie niečoho na rozšírené póry), večer dokonca keď si obliznem okolie pier, ešte stále cítim sladko-ovocnú chuť tohto séra 

Tak keď to zhrniem, produkt úplne ako pre mňa, málo času, málo námahy, rýchly výsledok, super!

Odporúčam vyskúšať, mne celkom sadol a zostáva na poličke s denne používanou kozmetikou :slight_smile:

#test_liftactiv 

Čítaj celý článok
dazdovka
Správa bola zmenená 14. nov 2017
Moj muz ma pracu co ho bavi, rad a vela cestuje, najradsej na turizmom nepobozkane miesta, tentokrat bol pracovne na Kaukaze. Vzdy donesie z cesty nejaku lokalnu specialitu, tentokrat aha co som vam doniesol ze sladkosti :heart_eyes: Gruzinska maskrta, neviem ako sa vola, ani nebudem vediet ako chuti, ja som slusne vychovane dievca, na toto sa nemozem ani pozerat. Prepacte, nebudem to aranzovat, je mi to odporne aj chytit
Zobraz celú správu
dazdovka
19. júl 2016
Uz daaaavno som sa takto nenasmiala, preboha toto je predseda parlamentu SR!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: http://fici.sme.sk/c/20217881/v-tomtom-clanku-n...
Zobraz celú správu
dazdovka
25. aug 2014
Ako farmaceuticke firmy klamu lekarov a ublizuju pacientom
"Farmaceutické firmy nie sú nútené publikovať výsledky skúšok, ktoré sa im nehodia. Odborná literatúra tak namiesto kritického zhodnotenia všetkých dostupných dát ponúka pokrivený obraz skutočnosti, pretože sa v nej pozitívne výsledky objavujú výrazne častejšie ako tie, ktoré účinnosť nových liekov spochybňujú"
http://firmy.etrend.sk/firmy-nefinancny-sektor/...
Zobraz celú správu
dazdovka
29. máj 2013
PROSBA O POMOC PRI ZÁCHRANE PRÍRODNÉHO DEDIČSTVA
O zákonnú ochranu údolia Slatiny sa takmer 20 rokov snažia slovenskí vedci, občania aj mimovládne organizácie. V minulosti údolie Slatiny navrhli odborníci zaradiť do zoznamu území európskeho významu NATURA 2000. Ich nadriadení však rozhodli opačne! Mnohé vzácne lokality, nielen údolie Slatiny, vyškrtli z navrhovaného zoznamu. Keď potom Európska komisia upozornila Slovenskú republiku na nedostatočnú ochranu práve takých biotopov, aké sú v údolí rieky Slatina, vedci opäť odporučili zaradiť lokalitu do zoznamu. Štátne orgány však znovu odmietli chrániť 17 typov biotopov európskeho a národného významu.
Zachráňme prírodu v údolí rieky Slatina a zastavme plytvanie verejnými zdrojmi na prípravu kontroverznej priehrady, podporte medzinárodnú výzvu adresovanú európskej komisii
http://www.ekoforum.sk/peticia/slatinka

ĎAKUJEM <3
Zobraz celú správu