dia35
1. nov 2019
Jedna posteľ ,a vždy iná 😉
dia35
autor@mibavrable toto si asi chcela napísať inam😉😉😉
16. dec 2019
Jéj áno inam 😊🤣...prepáč mi...
Prvý krát som niečo hodnotila aj to celé zle 🤪
21. dec 2019
8. máj 2021
Jedna posteľ ,a vždy iná 😉
@mibavrable toto si asi chcela napísať inam😉😉😉
Jéj áno inam 😊🤣...prepáč mi...
Prvý krát som niečo hodnotila aj to celé zle 🤪
Ja mám ale som ju prestala používať.
Nieje to pre mňa dobrá vec.
S ručnou zub.kefkou si lepšie umyjes zúbky,všade dociahnes.