
31 / 43
Sme z dvojiciek seeegra chapes?
diadi
autorha ha ha som sa pobavila na komentare...ja som myslela ze Maximko vysvetluje Mimke ze su z dvojiciek chichi
27. máj 2010
toto je super momentka 🙂
28. jún 2010
diadi
autorDakujeme Eni :o!
28. jún 2010
to musi byt nadherne mat dvojicky, okrem toho, ze nesmierne unavne a namahave, dovjnasobne krasne. aky debat. 😀
29. júl 2010
diadi
autorDakujem Zuzka1...teraz nedebatuju...teraz hulakaju a mlatia sa :o!
9. aug 2010
krasni su.milunkiiiii
4. sep 2010
diadi
autorDakujem zazunka :o!
4. sep 2010
podla mna chcel Maxim ten prvy palcek schovat a nestihol...chichi
4. sep 2010
diadi
autorNooooooooo zajkka taku fotecku ma Mimka so strednym prstekom :o!
4. sep 2010
nádherná fotka
19. okt 2010
diadi
autorDakujem krasne Stanka :o!
19. okt 2010
pocuj segra tak na dva spustime revy, hej? :D