icon
31 / 43
Sme z dvojiciek seeegra chapes?
avatar

pocuj segra tak na dva spustime revy, hej? :D

25. máj 2010
avatar
diadi
autor

ha ha ha som sa pobavila na komentare...ja som myslela ze Maximko vysvetluje Mimke ze su z dvojiciek chichi

27. máj 2010
avatar

toto je super momentka 🙂

28. jún 2010
avatar
diadi
autor

Dakujeme Eni :o!

28. jún 2010
avatar

to musi byt nadherne mat dvojicky, okrem toho, ze nesmierne unavne a namahave, dovjnasobne krasne. aky debat. 😀

29. júl 2010
avatar
diadi
autor

Dakujem Zuzka1...teraz nedebatuju...teraz hulakaju a mlatia sa :o!

9. aug 2010
avatar

krasni su.milunkiiiii

4. sep 2010
avatar
diadi
autor

Dakujem zazunka :o!

4. sep 2010
avatar

podla mna chcel Maxim ten prvy palcek schovat a nestihol...chichi

4. sep 2010
avatar
diadi
autor

Nooooooooo zajkka taku fotecku ma Mimka so strednym prstekom :o!

4. sep 2010
avatar

nádherná fotka

19. okt 2010
avatar
diadi
autor

Dakujem krasne Stanka :o!

19. okt 2010