diadi
12. jún 2010
LETO 2010
diadi
autorDakujem Maji :o
12. jún 2010
zlatý su aj my máme bazén ale maly nechcu mi íst do teraz do neho boja sa ...mame zo strieskou a nechcú tam íst ani ked neni strieška nafuknutá
14. jún 2010
diadi
autorTo je teda Majocka.v....my sme im tam dali teplu vodicku a posadili ich dovnutra s hrackami a sami zacali vyliezat von a potom zase dnu a tak stale dookola az kym nebola vodicka spinava :o!
14. jún 2010
krasne deticky
28. aug 2010
diadi
autorDakujem kraaasne matkabj
4. sep 2010




















































nádherný sú...🙂