icon
1 / 1
avatar

Držím palce 😊

2. sep 2016
avatar

držím palce,ja som si tiež teraz začala robiť,na staré kolená

2. sep 2016
avatar
2. sep 2016
avatar

Drzim palce, ja som skoncila v maji, nie je to nic tazke 🙂

2. sep 2016
avatar

@tinka1993 fakt? ja mám teda obrovský strach,že to nezvládnem,som sa aj sama začala testovať na internete,tak dúfam že to bude ik

2. sep 2016
avatar

@martinka354 uc sa, testy sa v podstate naucis naspamat, hlavne nestresuj 🙂 aj cvicisko sa da naucit.. Svagrina nespravila ani na 4x lebo mala stresy na cvicisku a ja s spravola na 1x 🙂

2. sep 2016
avatar

@tinka1993 aj ja idem v oktobri asi a mam bobky ja som mantak😂

2. sep 2016
avatar

@tinka1993 hej,budem sa snažiť,bo len tak vyhodiť do vetra 400e a neurobiť,asi by ma šľak trafil,len to že ja som strašný stresák,budem to musieť dajak potlačiť

2. sep 2016
avatar

@nikolv nie si sama,ja tak isto,ja som teraz začala robiť,zatiaľ máme len teoriu,ale potom,fuu to bude,držím palce

2. sep 2016
avatar

@nikolv
@martinka354 baby zvladnete too 🙂

2. sep 2016
avatar

@tinka1993 dakujem za povzbudenie,cením si to

2. sep 2016