Robila som krupicove lievance. Ale už sú fuč a nefotila som ich, len prázdne taniere zostali 🤷♀️
9. aug 2020
Tiež sladko
9. aug 2020
Vianočka, maslo, med a káva 👍
9. aug 2020
doda818
autorPozerám, že som nebola jediná s chuťami na sladké ♥️🙂
9. aug 2020
roky rokuce mam vzdy sladke ranajky. Vacsinou jogurt a kolac...
9. aug 2020


Tiez na sladko 😋