icon
1 / 1
avatar

Tiez na sladko 😋

9. aug 2020
avatar

Robila som krupicove lievance. Ale už sú fuč a nefotila som ich, len prázdne taniere zostali 🤷‍♀️

9. aug 2020
avatar

Tiež sladko

9. aug 2020
avatar

Vianočka, maslo, med a káva 👍

9. aug 2020
avatar
doda818
autor

Pozerám, že som nebola jediná s chuťami na sladké ♥️🙂

9. aug 2020
avatar

roky rokuce mam vzdy sladke ranajky. Vacsinou jogurt a kolac...

9. aug 2020