icon
1 / 1
avatar

Ano, snazim sa kazdy druhy den hodinku. 👍🏋️‍♀️

29. mar 2020
avatar

ano, cvicim kazdy den

29. mar 2020
avatar

necvičim, nikdy som necvicila a nebudem to meniť 😂😍

29. mar 2020
avatar

Jasne, len mi chybaju tazke vahy 😭😭😭😭

29. mar 2020
avatar

Necvicim, som v objemovke 😏

29. mar 2020
avatar

Na svoj vek a po dvoch pôrodoch mám ukážkovú váhu nemusím cvičiť 😂😂

29. mar 2020
avatar
doda818
autor

@sunny8 cvičenie nie je len o váhe 🙂 hlavne by malo byť o zdraví 🙂

29. mar 2020
avatar

@doda818 o tom JE hlavne strava🙂 na tú si dávam pozor ❤️❤️❤️

30. mar 2020
avatar
doda818
autor

@sunny8 to je samozrejme, čo sa ale týka pohybového aparátu, svalov,kosti a kĺbov tam je dôležité cvičenie 🙂 to hovorím z praxe 🙂

30. mar 2020