Skúsila som, neoslovilo ma to. Chce to cvik, mňa to bolelo , na mnohých miestach som mala až podliatiny (lebo som s tým nesprávne pracovala..). Kúpila som si radšej Lumeu a mám svätý pokoj.
@lucijalucy no hej, Lumeu lenze ja mam svetle chlpky 🥺
Vosk nikdy nebude bezbolestny, a kto vravi inak, klame. Da sa na to zvyknut, ale bez bolesti to nie je.
Kup si radsej nejaky depilator? Silk-epil a podobne, to vytrha a budes mat dlhsie klid.
Vosk nikdy nebude bezbolestny, a kto vravi inak, klame. Da sa na to zvyknut, ale bez bolesti to nie je.
Kup si radsej nejaky depilator? Silk-epil a podobne, to vytrha a budes mat dlhsie klid.
@veselo_neveselo mam Braun 🤣 ale teda neskutocne ma to boli, este na nohach od kolena dole vydrzim, ale inde nie vtedy mam tie oci jak ten smajlik.
Mam to doma, skor som sa popalila ako by to bolelo a zababrala som sa s tym cela 🤣, tam to stoji v skrini, plus tir chlpy musia aj vyrast a mam ich tmave takze oholim za 5min a idem
Mam aj depilator a ten boli omnoho viac, ale zasa sa dostavam k tomu ze chlpy dorastaju nerovnomerne a trva to
@lucijalucy no hej, Lumeu lenze ja mam svetle chlpky 🥺
@domcek1989 na svetle to nefunguje?

Skúsila som, neoslovilo ma to. Chce to cvik, mňa to bolelo , na mnohých miestach som mala až podliatiny (lebo som s tým nesprávne pracovala..). Kúpila som si radšej Lumeu a mám svätý pokoj.