icon
1 / 1
avatar

Skúsila som, neoslovilo ma to. Chce to cvik, mňa to bolelo , na mnohých miestach som mala až podliatiny (lebo som s tým nesprávne pracovala..). Kúpila som si radšej Lumeu a mám svätý pokoj.

10. máj 2026
avatar
@lucijalucy

Skúsila som, neoslovilo ma to. Chce to cvik, mňa to bolelo , na mnohých miestach som mala až podliatiny (lebo som s tým nesprávne pracovala..). Kúpila som si radšej Lumeu a mám svätý pokoj.

@lucijalucy no hej, Lumeu lenze ja mam svetle chlpky 🥺

10. máj 2026
avatar

Vosk nikdy nebude bezbolestny, a kto vravi inak, klame. Da sa na to zvyknut, ale bez bolesti to nie je.
Kup si radsej nejaky depilator? Silk-epil a podobne, to vytrha a budes mat dlhsie klid.

10. máj 2026
avatar
@veselo_neveselo

Vosk nikdy nebude bezbolestny, a kto vravi inak, klame. Da sa na to zvyknut, ale bez bolesti to nie je.
Kup si radsej nejaky depilator? Silk-epil a podobne, to vytrha a budes mat dlhsie klid.

@veselo_neveselo mam Braun 🤣 ale teda neskutocne ma to boli, este na nohach od kolena dole vydrzim, ale inde nie 🫪 vtedy mam tie oci jak ten smajlik.

10. máj 2026
avatar

Mam to doma, skor som sa popalila ako by to bolelo a zababrala som sa s tym cela 🤣, tam to stoji v skrini, plus tir chlpy musia aj vyrast a mam ich tmave takze oholim za 5min a idem
Mam aj depilator a ten boli omnoho viac, ale zasa sa dostavam k tomu ze chlpy dorastaju nerovnomerne a trva to

10. máj 2026
avatar
@domcek1989

@lucijalucy no hej, Lumeu lenze ja mam svetle chlpky 🥺

@domcek1989 na svetle to nefunguje?

10. máj 2026
avatar
@atikab

@domcek1989 na svetle to nefunguje?

@atikab myslim ze nie

11. máj 2026