Och veru ja som to pozerala a teraz moja starsia ta sa ide zblaznit ked to ide 🙂
22. okt 2018
Moja skoro dvojročna je tiež blazon doňho .. teda skôr do požiarnickeho auta ale vždy keď ho zapneme už aj sedí 😁 a s požiarnickym autom aj spáva 😂
22. okt 2018
aj pre mna topka! a ta zvucka 😊
23. okt 2018
Aj moj maly tu rozpravku miluje a hovori,ze je Sam hasic 😂
23. okt 2018
Prosím o ktorej to dávajú. Neviem to nikde nájsť. Ďakujem
23. okt 2018
Ja mam doma troch hasičov, každú sobotu sme na požiarnej stanicu, keď umývajú autá, každé auto im fotím, keď môžem, aj,, za jazdy"... Muž mi vraví, ze som už viac posadnutá, než chalani.. Žiadna akcia mi neujde, taktiež žiadna časť Poziarnika Sama... Hold, mame to v krvi... 🚒
23. okt 2018

Rovnako, to bol moj top Vecernicek 🙂