Kukla som ten link. No nadherne fotky su tam. Miesta su sice opustene, ale naptiek tomu krasne a zaujimave
19. aug 2022
@talbotko ved prave preto. Je prekrasny. Preto je velka skoda,ze ho nechali len tak znicit. Vies aka je uzasna atmosfera,keby si si len tak prišla sadnut do takehoto kostola? Ja milujem to ticho a pokoj ,ktory citim ked vchadzam do kostola. Mam rada vôňu, ktora tam je. To je lepsie ako vsetky jogy a ukludnujuce cvicenia a psychológovia sveta-aspon pre mna🙂
19. aug 2022
Tie fotky si všetky kúzelne . Na jednej strane je aj mne ľúto že chátrajú ale ta príroda z nich urobila umelecké diela ❤️
19. aug 2022

To je tak smutne,až to zabolí. Také krásne miesto a takto spustošené