grc
28. jún 2016
No ja rada vyskusam...nerozumiem komentom predo mnou,ved to nema ani uroven.ani deti v skolskej jedalni sa takto nevyjadruju na jedlo.
28. jún 2016
Lepšie je to z kešu ;)
28. jún 2016
dusanplichta
autor@lara6
@blankaj
áno chuťovo je určite fajn....aaaž najlepšia pochuťka je z lieskových orechov, to je priam až rovnaké ako ta nezdravá nutella.. , skôr na slovensku a možno aj celkovo je problém s dostupnostou kvalitnými kešu,ktoré su oveľa viac náchylnejšia na pleseň a pod 🙂 ale myslím,že sa chápeme 🙂
28. jún 2016
Nechápem prvým dvom komentarom... Táto nutella je veľmi chutná.
28. jún 2016
dusanplichta
autor@danuska207 už ste skušali ? 🙂
29. jún 2016
@dusanplichta áno, robila som už dvakrát. Veľmi dobrá a nie je mi z nej ťažko ako z tej originálnej
29. jún 2016

ak je to ona, tak vyzerá hrozne 🙂