Ako bábika🙂
4. okt 2016
...je nádherný ❤
4. okt 2016
dzantica
autor@8macka8 Ďakujem, dala som si vyrobiť na stránke tinko.sk
Vyšijú meno aké chcete..
@mysicka1221
@leonie77
@bibi_adka ďakujem 😉
5. okt 2016
Ale je milenučky

5. okt 2016
Juj je naadhernyyyyyyyy :-*
16. okt 2016

je krásnunky 🙂