2. jún 2017
dzjanetta
autor@alzbetka71 všetky su niecim krasne💃
2. jún 2017
A objednavala si uz z tej stranky mas skusenost?
3. jún 2017
dzjanetta
autor@alzbetka71 este nie.
3. jún 2017
Tieto mala moja znama na redovy tanec na svadbe a boli uplne nadherne.
9. jún 2017
tieto sa pacia aj mne su bombove...Ja mam niečo v podobnom štýle
10. jún 2017
Su nadherne len ich neviem objednat
27. jún 2017
dzjanetta
autor@alzbetka71 preco?
27. jún 2017
dzjanetta
autor@alzbetka71 nie ale normalne mi to ide. Skus otvorit na novej stranke
27. jún 2017
@dzjanetta ved aj mne ide vsetko vypisem a ked odoslem tak nejde zajtra tam budem volat dik
27. jún 2017
@alzbetka71 ahoj nie neobjednavala som z tej stranky kupila som ich v butiku🙂
27. jún 2017


kde toto majú? krása