icon
1 / 123
avatar

kde toto majú? krása

2. jún 2017
avatar
2. jún 2017
avatar

@alzbetka71 všetky su niecim krasne💃

2. jún 2017
avatar

A objednavala si uz z tej stranky mas skusenost?

3. jún 2017
avatar

@alzbetka71 este nie.

3. jún 2017
avatar

Tieto mala moja znama na redovy tanec na svadbe a boli uplne nadherne.

9. jún 2017
avatar

@alenky a aj velkost sedela?..krasne su naozaj

9. jún 2017
avatar

tieto sa pacia aj mne su bombove...Ja mam niečo v podobnom štýle

10. jún 2017
avatar

@ilaryja krasne 🌞

10. jún 2017
avatar

Su nadherne len ich neviem objednat

27. jún 2017
avatar

@alzbetka71 preco?

27. jún 2017
avatar

@ilaryja
@dzjanetta stale mi pise ze invalid asi chce aby som sa zregistrovala ake neviem ako. Ty si ibjednavala hore z tej stranky?

27. jún 2017
avatar

@alzbetka71 nie ale normalne mi to ide. Skus otvorit na novej stranke

27. jún 2017
avatar

@dzjanetta ved aj mne ide vsetko vypisem a ked odoslem tak nejde zajtra tam budem volat dik

27. jún 2017
avatar

@alzbetka71 ahoj nie neobjednavala som z tej stranky kupila som ich v butiku🙂

27. jún 2017