icon
1 / 1
avatar

kuk moj blok

24. júl 2017
avatar

z tepla si myslim

24. júl 2017
avatar

A čo tak borelioza, nemala si kliešťa?

24. júl 2017
avatar

Ak si nemala kliesta a nic ta nestiplo,moze to byt alergicka reakcia na nieco,vtedy sa robia flaky bud z vnutornej strany ruk ako je laket alebo takto ako to mas ty..

24. júl 2017
avatar

@solinkarka ja to mam od soboty,najprv to boli brne ako od komara a dnes uz taketo.

24. júl 2017
avatar

Skús studený obklad, mne sa takéto robí ako alergia na pot, napr keď sedím na plastovej stoličke...

24. júl 2017
avatar

@atuska1 nemala praveze

24. júl 2017
avatar

@ciusinka a co s tym?nemyslim si,ze ma nieco stiplo

24. júl 2017
avatar

@ywpismenkova mala som tam ale na zaciatku len take brbne ako od komara.mam to od soboty a takto sa to zmenilo

24. júl 2017
avatar

@elena244 no ja keď to mám od potu, väčšinou to hneď vyzerá takto, veľký fľak, a svrbí, skús umyť studenou vodou a vysušiť, možno aj napudrovat trosku a uvidis či bude zmena... ak nie, skús fenistilovy krém... tak či tak to vyzerá ako alergia na niečo

24. júl 2017
avatar

@elena244 Skus si dat na to Fenistil gel alebo pripadne zbehnut k lekarovi,ten flak je dost velky..

24. júl 2017
avatar

@ywpismenkova dakujem...potieram od vcera fenistilom...sa bojim trocha a mam z toho nervy...

24. júl 2017
avatar

@elena244 môže to byt aj potravinová alergia, keď to nemizne, chod k lekárovi

24. júl 2017
avatar

Ved sa dá spraviť odber na boreliozu, keby si mala cestu a si z toho nervózna zajdi za obvodakom

24. júl 2017
avatar

Ja som to mala na ruke,postipal má ovad najskôr to ako keby nízko,potom to opuchlo octanova masť mi pomohla ale nie hneď,ešte teraz po mesiaci to cítim niekedy ako to svrby

24. júl 2017
avatar

ja sa tu votriem toto neviete od coho vdaka

24. júl 2017
avatar
24. júl 2017
avatar
24. júl 2017
avatar

Na vsetko najlepšie namočiť plienku do octu a previazat. Vytiahne zápal a upokojí.

24. júl 2017
avatar

@mamina_tatiana vyskusam,ked pridem domov

24. júl 2017
avatar

Baby,moc dakujem za kazdu radu...ak do stredy neustupi,pojdem k lekarovi...pekny dnik

24. júl 2017
avatar

@elena244 ako si dopadla?

28. júl 2017
avatar

@79viktoria79 je to z FLECTOR gelu...reakcia so slnkom...aleja som to mala natrete niekolko dni predtym a aj to v noci a tak to dopadla

7. aug 2017