mne sa moc nepáčia :(
7. jún 2014
Su krasne 🙂 ked k nim zvolis jednoduchsie oblecko krasne vyniknu a nebudes tuctova,do toho 🙂
7. jún 2014
Nie
7. jún 2014
mne sa moc nepáčia :(
Su krasne 🙂 ked k nim zvolis jednoduchsie oblecko krasne vyniknu a nebudes tuctova,do toho 🙂
Nie
Ja by som ich nekupovala. Sú síce celkom pekné, ale ak ich nemáš veľmi s čím kombinovať, tak ich obuješ max 5x a budú Ti stáť v botníku...poznám z vlastnej skúsenosti, mne tak stojí asi 20 párov🙂