Nie
13. jún 2014
Nie
13. jún 2014
Ano 🙂
13. jún 2014
áno 🙂 sú krásne
13. jún 2014
@elena244 moja,keby sa mi páčili,tak názory druhých sú mi ukradnuté 🙂) páčia - kúpim a nerieším 🙂)
13. jún 2014
elena244
autor@miskakyska ja som sa chcela len poradit,ci sa pacia aj inym...aj tak si urobim podla seba,neboj moja.....
13. jún 2014
@elena244 no ved preto 🙂)
si dobrá aj tak v takych opätkoch by som si nohy dolámala 😀 ja už len baleríny 🙂
13. jún 2014
elena244
autor@miskakyska moj nema rad balerinky a ked idem s nim,obujem si taketo topanocky a hned sa na svet lepsie pozera z takej vysky...dokonca som sa naucila v takych topanockach behat....🙂))))
13. jún 2014

nieeeee, vyzerajú príšerne 🙂